elexbet giris

Elexbet Tombala

Elexbet, sayfada farklı oyun alternatiflerini toplayan bir bahis ofisidir. Sektörde çok yeni. Ancak kısa sürede kendini gösterebildi. Firmanın 8048 / JAZ Curacao lisansına sahiptir. Büronun tüm hizmetleri bu komisyon tarafından denetlenir. Elexbet, müşterilerine tombala sunan bir işletmedir. Vazgeçilmez bir yılbaşı eğlencesi olan Bingo artık sitede online olarak oynanıyor.

Elexbet Bingo nasıl oynanır?

Elexbet bingo oynaması çok keyifli bir oyundur. Bildiğiniz gibi bingo genellikle yılbaşında oynanan bir oyundur. Artık bu oyunu sitede oynamak mümkün. Bunun için iki farklı seçenek göreceksiniz. Bunlardan biri canlı bingo. Canlı tombala oynamak için öncelikle hesabınıza giriş yapmalısınız. Bu bölüm Jackpot adı verilen toplam tutarı içerir. Oyun bir stüdyoda oynanır. Bu stüdyoya bir kamera ile bağlısınız. Kartların farklı değerleri vardır. En düşük kart maliyeti 3 TL’den başlıyor. Ayrıca çinko için para kazanmak da mümkündür. Kazandığınız para miktarı, programa ve kartın değerine bağlı olarak değişir.

Elexbet tombala ayrıca otomatik oynat tombala bölümüne sahiptir. Burada bilgisayara karşı bir tombala oyunu oynuyorsunuz. Canlı bölümünde olduğu gibi, farklı kart değerleri vardır. Oyuna kart değerleri üzerinden giriş yapılabilmektedir. Bu şekilde eğlenmek çok kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir