elexbet bonus

Elexbet MakroPay Bonusu

Yatırım işlemlerinin bir parçası olarak sunulan çeşitli promosyon seçenekleri bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz yönteme göre alabileceğiniz promosyon seçenekleri arasında, Elexbet’in çevrimdışı bir makro ödeme bonusu şeklinde bir promosyon türü olduğunu göreceksiniz. Bu promosyon, sadece bu yöntemle yapılan yatırım işlemleri karşılığında gün içerisinde alınabilecek bir seçenek olarak sunulmaktadır. Öyle görünüyor ki, üyelerin cesaret almak için yapması gereken eylemler var. Elbette günlük yatırım işlemleri karşılığında belli bir oranda ve belli bir parasal değerde satın almak mümkündü.

Elexbet% 10 Çevrimdışı Macropay Bonusu nasıl alınır?

Bu sunum seçeneğini, yani macropay bonusunu almak için, yalnızca macropay yöntemini kullanarak site hesaplarına para aktarmanız gerekir. Transfer işlemlerinde kullanılacak minimum para tutarı 100 Türk Lirası olmalıdır. Bu promosyonu nasıl alacağınızı veya satın alacağınızı öğrenmeden önce bir adım atmanız gerekiyor. Önce yatırım yapabilirsiniz. Macropay yöntemini kullanarak en az 100 Türk Lirası yatırmalısınız.

Yatırım yapıldıktan, onaylandıktan ve hesaba aktarıldıktan sonra maksimum 24 saat işlem yapmamalısınız. Biriktirdiğiniz parayı kullanmamalısınız. Siteye gitmeniz ve Bonus işlemlerim adlı bölümü bulmanız gerekiyor. Burada seçim işlemini yapmanız yani bu promosyonun adını görmeniz ve talep etmeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra promosyon otomatik olarak hesabınıza aktarılacaktır. Canlı destek hattını aramanıza gerek yok.

Elexbet% 10 Çevrimdışı Macropay Bonusu nedir?

Elexbet’in% 10 çevrimdışı makro ödeme bonusu olarak ifade edilen promosyon seçeneği, en az 100 Türk Lirası ve en az 10 Türk Lirası yatırımla sunulmaktadır. 1 günlük makropay yöntemi ile yaptığınız yatırımlar karşılığında alabileceğiniz maksimum promosyon tutarı 200 Türk Lirası’dır. Bu promosyonu günde iki kez, yani 2 farklı yatırım işleminde alma hakkına sahip olacaksınız. Her yatırım için alabileceğiniz maksimum promosyon tutarı 100 Türk Lirası’dır. % 10 depozito yaparsınız. Bir seferde 100 Türk Lirası, başka bir seferde 100 Türk Lirası çekilir. Günde iki kez 200 Türk Lirası sunum alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir