elexbet bonus

Elexbet Kare Kod Bonusu

Finansal işlemlerin mevduat kısmına bakıldığında ise tamamen farklı opsiyonların yaratıldığı görülecektir. Sahip olduğunuz veya çalışmak istediğiniz herhangi bir sistemdeki mevcut site hesaplarına para aktarabilirsiniz. Para transferi seçiminiz messenger hızlı veri matrisi yöntemi ise, bu yöntemle yapacağınız transfer karşılığında alacağınız promosyonun adı Elexbet offline messenger hızlı veri matrisi bonusu olacaktır. Elbette belli bir minimum değerde yapılan yatırım işlemleri ve üyeler tarafından yapılacak işlemler karşılığında bu promosyonu almak mümkündü.

Elexbet Çevrimdışı Elçisi hızlı QR Kod Bonusu nasıl alınır?

Bu çevirmesiz promosyon seçeneğini hesaplara aktarmak için öncelikle messenger hızlı veri matrisi yöntemini kullanmanız ve site hesaplarına minimum 50 Türk Lirası ile para aktarmanız gerekmektedir. Para transferi işleminden sonra siteye girilmeli, hesabın parası olduğu görülecektir, bonus işlemleri bölümü kullanılmamalıdır, promosyonun adı bulunmalı ve bu bölüme kaydedilmelidir. site ve istek gündeme getirilmelidir. Diğer promosyon seçeneklerinde veya diğer sitelerde olduğu gibi, canlı sohbet görüşmesi şeklinde bir başvuru ve promosyon talep etmenin gündemde olmadığı anlaşılacaktır.

Elexbet Messenger Hızlı Kare Kod Bonusu nedir?

Elexbet% 10 offline messenger hızlı veri matrisi bonusu promosyon adına da açıklandığı gibi% 10 oranında verilmektedir. En düşük yatırım değeri olan 50 Türk Lirası için en az 5 Türk Lirası promosyon alınır. Bu promosyon bir yatırım işlemi karşılığında günde bir defa ve günde en fazla 100 Türk Lirası olarak verilmektedir. Daha yüksek miktarda para aktarılırsa, haberci hızlı veri matrisi yöntemini kullanarak birden fazla para transferi işlemi gerçekleştirirse promosyon miktarında artış diye bir şey yoktur.

Teklif alındıktan sonra kullanıcılar, bahis şartlarına tabi olmadığından nakit çekebilirler. Dönüşüm şartı içermediği için hesaplar arası transfer yöntemini kullanabilir, sitenin herhangi bir bölümüne gönderebilir, promosyonlar ile para kazanma şansı elde edebilir. Bu konuda herhangi bir kısıtlama olmaması dikkat çekicidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir