elexbet spor

Elexbet Dolandırıcı Mı

DOLANDIRICILIK FAALİYETLERİ, YASAKLANMIŞ FAALİYETLER VE DEPOZİTO ONAYLARI

Uygunsuz kumar ve dolandırıcılık faaliyetlerine karşı sıfır tolerans politikamız vardır. Bu faaliyetler arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, çalınan kredi kartlarının veya diğer dolandırıcılık faaliyetlerinin (ödemelerin geri ödenmesi veya iptal edilmesi gibi) veya yasaklanmış işlemlerin, oyunun manipüle edilmesi veya sahtekarlık veya birden fazla para birimi hizmetiyle manipülasyon yer alır. (örneğin, kara para aklama) veya bankacılık dışı faaliyetlerinizin veya işlemlerinizin işlenmemesi. Bu tür hileli faaliyetler hesabın kapatılmasına neden olacaktır. Bu faaliyetlerden elde edilen kazançlar iptal edilecek ve depozito Elexbet tarafından incelenecek ve hesap sahibine iade edilmeyecektir.

Kendi takdirimize bağlı olarak, sizin ve / veya Grubun veya Elexbet Hizmetlerini kullanan herhangi bir kişinin kandırıldığı veya bizi dolandırmaya çalıştığı tespit edilirse, hesabınızı askıya alma ve / veya iptal etme hakkımızı kullanırsınız ve yasal olanlar da dahil olmak üzere hasarı gidermek, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere:

Ödeyeceğiniz tutarı hesabınızdan çekin;

borç tahsilatı için üçüncü şahıs tahsilat yetkililerine talimatlar. Bu, kredi derecelendirmenizi olumsuz etkileyebilir ve kişisel bilgilerinizi (kimlik dahil) uygun makamlarla paylaşmamızı gerektirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir