elexbet uyelik

Elexbet Üyelik

Nasıl üye olunur?

Siteye üye olmak için önce 18 yaşını bilmelisiniz. Çünkü yasaya göre 18 yaşın altındaki kişiler siteye üye olamaz. Türkiye Cumhuriyeti bir kez daha vatandaşlık istedi. Bu koşulları sağlayan kişiler ana sayfadaki kayıt sayfasına tıklayarak başka bir sayfaya gidebilirler. Bu sayfadaki bazı alanların doldurulması gerekiyor. Bu alanlar aşağıdaki gibi görünür;

Kişisel bilgiler: Bu bölümde önce cinsiyetinizi seçeceksiniz. Bahsetmek istememe ihtimalin var. Adınızı ve soyadınızı girdikten sonra, sağlanan alana doğum tarihinizi girmelisiniz. Bir sonraki adımda, ikamet ettiğiniz ülkeyi, telefon numaranızı, şehrinizi ve adresinizi girmelisiniz. Bu alandaki çalışmaları tamamladıktan sonra hesap bilgileri bölümüne gidebilirsiniz. Elexbet üyelik işleminize bu bölümden devam edebilirsiniz.

Hesap Bilgileri: Önce bir kullanıcı adı seçmelisiniz. Sitede seçtiğiniz kullanıcı adını seçeceksiniz. Tüm işlemler bu kullanıcı adı kullanılarak gerçekleştirilecektir. Bundan sonra bir şifre seçmeniz gerekiyor. Seçilen şifre yeniden yazılır ve aynı işlem e-posta adresine de uygulanır. Onay bölümüne tıkladıktan sonra Elexbet üyelik sürecini sorunsuz bir şekilde tamamladınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir